Pomoc w obsłudze aplikacji


Pomagamy zdalnie w posługiwaniu się naszym programem

Nasi pracownicy serwisu i działu obsługi klienta są w stanie zdalnie rozwiązać praktycznie wszystkie Państwa problemy związane z obsługą naszego systemu monitoringu GPS.


POMOC ZDALNA - Jak to działa?


Pomoc zdalna opiera się na zdalnym połączeniem się z Państwa komputerem i pomocą w obsłudze naszych aplikacji do monitorowania pojazdów. Połączenie zdalne nawiązywane jest na życzenie klienta przy pomocy profesjonalnego programu Team Viewer i polega na udostępnieniu podglądu ekranu jego komputera jednemu z naszych pracowników. Połączenie jest szyfrowane i całkowicie bezpieczne.

zestawy dla każdego


PRZEZ CAŁY CZAS BĘDZIESZ WIDZIEĆ NA SWOIM EKRANIE WSZYSTKIE CZYNNOŚCI WYKONYWANE PRZEZ NASZEGO PRACOWNIKA I MOŻESZ W KAŻDEJ CHWILI ZAKOŃCZYĆ POŁĄCZENIE ZDALNE Z TWOIM KOMPUTEREM.


Jak korzystać z pomocy zdalnej

1. Należy pobrać plik pomocy zdalnej z naszego serwera. Jest to mała aplikacja, która nie wymaga instalacji - tylko uruchomienia po pobraniu. W tym celu proszę nacisnąć guzik poniżej.

Pobierz program


2. Po pobraniu pliku pomocy zdalnej należy go uruchomić.
3. Na ekranie pojawi się okienko programu z naszym logo.

Uruchom program


4. Proszę zadzwonić do naszej centrali i zgłosić chęć skorzystania z pomocy. Jest całkowicie bezpłatna.
5. Nasz pracownik połączy się z Państwa komputerem.
6. W chwili połączenia zobaczycie Państwo okienko z prośbą o akceptację połączenia.

Uruchom program


7. Należy zaakceptować połączenie przyciskając guzik "Allow".
8. Od tej chwili, aż do zakończenia sesji pomocy, pomagamy Państwu tak jakbyśmy siedzieli obok przez tym samym komputerem.